Terrasoft

Украина
www.terrasoft.ua
Сферы деятельности

Информационные технологии, системная интеграция, интернет

Terrasoft

Terrasoft Ukraine — провідний виробник корпоративного програмного забезпечення класу low-code, BPM і CRM. Технології Creatio допомагають тисячам великих та середніх компаній з усього світу оптимізовувати й прискорювати процеси продажів, маркетингу, сервісу та операційні процеси організації. 

Terrasoft Ukraine входить до міжнародної групи компаній Creatio, штат якої налічує 600+ співробітників, а клієнти представлені в 110+ країнах світу. За оцінками Gartner і Forrester, програмні продукти Creatio займають провідні позиції на різних ІТ-ринках.

Чому Terrasoft?

  • Наші колеги швидко зростають горизонтально та вертикально, професійно та особистісно, а разом з ними — їх фінансові можливості. У цьому нам допомагають індивідуальні плани навчання та тренінги.
  • У нас панує дружня, екологічна атмосфера, що плекає командність, взаємопідтримку та позитивний погляд на речі. Нас мотивують нові виклики та дивовижні професіонали у сфері low-code, CRM і BPM. 
  • Життя Terrasoft не обмежується роботою. Воно яскравішає завдяки соціальним проектам і внутрішнім заходам компанії, які окрім всього додають до атмосфери тепла та можливості нетворкінгу.
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.